نتایج جستجو برای عبارت :

تفاوت اظهارنامه اصلی با جایگزین و اصلاحی

فاوت اظهارنامه های اصلی با  جایگزین و اصلاحی مبحثی است که هر حسابداری باید درباره آن اطلاعات کافی داشته باشد ( به ویژه حسابدارنی که در زمینه مالیاتی مشغول به فعالیت هستند ).

بعد از اینکه شما نرم افزار اظهارنامه رو دانلود، نصب و اجرا می کنید. در بخش نوع اظهارنامه ۳ تا گزینه هست به نام اصلی، جایگزین و اصلاحی که در زمان متفاوتی باید از اونها استفاده بشه.
نوع اظهارنامه اصلی رو زمانی انتخاب می کنیم که هیچ اظهارنامه ای برای سال قبل شرکت یا شخص
یکی از مشکلات عدم تمکین یا تمکین تنظیم اظهارنامه آن است یعنی افراد تصور درستی از تنظیم اظهارنامه رسمی دادگستری ندارند و فقط و فقط بغلط این اظهارنامه را بدون وکیل دادگستری ویا وکیل خانواده پر می کنند و هیچ تصوری از نحوه تنظیم اظهارنامه ندارند لذا اظهارنامه تمکین زوجه ویا اظهارنامه عدم تمکین زوجه ویا مهلت پاسخ به اظهارنامه تمکین زوجه ویا شرایط نمونه اظهارنامه از سوی زوجه را نمی دانند جهت اطلاع از نحوه پر کردن اظهارنامه تمکین بر روی کلمه وک
تنظیم اظهارنامه مالیاتی
تنظیم اظهارنامه مالیاتی ، مرکز مشاوران مالیاتی آریا حساب آترینا در خصوص تنظیم صحیح و اصولی اظهارنامه مالیاتی و رعایت کلیه موازین قانونی خدمات خود را ارائه می نماید تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی عنوان شد موظف به تنظیم و تسلیم اظهارنامه‌ی مالیاتی هستند. براین اساس مودیان مالیاتی به دو دسته تقسیم می شوند: اشخاص حقیقی و حقوقی 09128692314 همچنین از بخش مشاوره حسابداری رایگان ما نیز دیدن کنید
✅ با توجه به اضافه شدن آیتم مشخص کردن ارزش افزوده و ثبت لوکیشن محل فعالیت به اطلاع همکاران گرامی می رساند جهت ثبت اظهارنامه ابتداً می بایست با نام کاربری ارسال شده وارد سیستم ثبت نام شماره اقتصادی شده و موارد فوق الذکر را اصلاح نموده و بعد مجاز به ثبت اظهارنامه مالیاتی می باشید.
هروقت نیاز بود چیزی را از شخص بخواهیم یا مطالبه بکنیم برایش اظهار نامه میفرستیم.اظهارنامه دعوا نیست بلکه اظهارنامه فقط یک ابلاغ رسمی به شخص خوانده است.برای هرچیزی اظهارنامه نمیفرستند،باید در نوشتن اظهارنامه دقت کرد که در آن توهین و تهدید به کار نرود.در اظهار نامه مدت را خودمان تعیین میکنیم.⚜️باید توجه بکنیم در دعواهای مالی که مثلا شخص کلاهبرداری کرده باشد،نیازی به فرستادن اظهارنامه نیست چون احتمال دارد شخص اموال خود را به نام شخص دیگری
اظهارنامه مالیاتی

پس از گذشت سال ۹۱ به بعد ثبت اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی شد و در سامانه ی سازمان امور مالی کشور به صورت آنلاین و اینترنتی انجام خواهد شد و دیگر نیازی به مراجعه ی حضوری به اداره مالیات و پر کردن فرم های طولانی مالیاتی ندارید. فرایند تهیه اظهارنامه مالیاتی به آسانی انجام می شود و تنها با سپری کردن چند دقیقه انجام خواهد شد. مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی هم در سایت امور مالیاتی کشور درج شده است پس هیچ جای نگرانی ندارد.
ته
اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار 98 فراموش نشود ، آخرین مهلت مقرر قانونی  ۱۵ تیر ماه می باشد.
مودیان مالیاتی مشمول مقررات ارزش افزوده می توانند از طریق مراجعه به کافی نت فرزاد نسبت به ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات و عوارض ابرازی اقدام نمایند.
.
با توجه تغییرات جدید در ثبت اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال ۹۷ تکمیل این فرم از حساسیت بالایی برخوردار می‌باشد .
کافی نت فرزاد به عنوان یکی از مراکز مجاز ثبت اظهارنامه های مالیاتی می باشد و در سامانه سازمان امور مالیاتی به آدرس tax.gov.ir در فهرست کافی نت داران مجاز قابل رویت می باشد.
#ثبت_نام_شماره_اقتصادی
#تنظیم_لیست_حقوق
#ارسال_معاملات_فصلی
#ثبت_انواع_اظهارنامه_مالیاتی
#پرداخت_قبض_مالیات
#ارزش_افزوده
#استعلام_بدهی_مالیاتی
آدرس:
◀️ایرانشهر:فلک
قابل توجه مودیان مشمول مالیات مستغلات 
  ⭕️ به اطلاع تمامی مودیان محترم می رساند، تا اطلاع ثانوی امکان ارسال اظهارنامه الکترونیکی مالیات بر درآمد اجاره املاک فراهم نمی باشد. به محض فراهم شدن این امکان، نرم افزار بر روی سامانه قرار خواهد گرفت.
⭕️ نکته مهم : تاریخ تسلیم اظهارنامه  برای اجاره املاک تا پایان تیر ماه  می باشد.
محل ثبت اظهارنامه اجاره املاک
ایرانشهر:فلکه ایرانپیما بلوارمعلم یک کافی نت فرزاد
محمود علیزاده معاون سازمان عمور مالیاتی اظهار داشت: بر اساس مصوبه سوم اردیبهشت سال جاری شورای عالی هماهنگی سران قوا موعد مقرر در قانون مالیات‌های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده نسبت به تسلیم اظهارنامه های مالیاتی و رسیدگی های مالیاتی که مهلت انقضای آن ۹۹.۲.۱ لغایت ۹۹.۴.۳۱ بوده به مدت دو ماه و در حداکثر تا پایان ۳۱ شهریور تمدید می شود و تمامی احکام مرتبط در این تمدید مترتب است.
معاون فنی و حقوقی سازمان امور مالیاتی در مورد تکالیف این دوره نی
به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا زمانی که زن از تمکین در برابر شوهر خودداری کرده باشد ، مرد می تواند با ارسال اظهارنامه عدم تمکین به همسر خود ، تمکین مجدد وی را درخواست نماید . با این توضیح که اظهارنامه یک ابزار حقوقی و قانونی است برای اینکه اشخاص بتوانند حقوق خود را قبل از مراجعه به دادگاه ، از دیگری مطالبه کنند و چون تمکین زن از مرد به نوعی جزء حقوق مرد تلقی می شود ، مرد می تواند با تنظیم اظهارنامه الزام به تمکین زوجه ، ایفای این حق را
اظهارنامه ثبت بین المللی روی فرم رسمی تنظیم و در یک نسخه تسلیم خواهد شد. این اظهارنامه ، حاوی مطالب ذیل خواهد بود :1) نام متقاضی، طبق مفاد دستورالعمل های اداری 2) نشانی متقاضی، طبق مفاد دستورالعمل های اداری . 3) نام و نشانی نماینده یا وکیل ، ( اگر وکیل یا نماینده ای وجود داشته باشد )، طبق مفاد دستورالعمل های اداری .4) هر گاه طبق کنوانسیون پاریس برای حمایت از مالکیت صنعتی، متقاضی مایل باشد از مزایای حق تقدم اظهارنامه مقدم استفاده نماید، اعلامیه ا
در مسائل یا دعاوی حقوقی وسیله ای است برای بیان اظهارات خود به طرف مقابل اگر کسی خواهان حق خود باشد (قبل از طرح دعوی) میتواند اجرا و یا استیفای حق خود را به وسیله اظهارنامه از طرف مقابل بخواهد و در صورت عدم انجام آن اقدام به طرح دعوی کند.
نکته: در اظهارنامه محدودیت در زمان وجود ندارد به عبارت دیگر هر زمان که خواهان بخواهد میتواند اظهارنامه بفرستد.نکته: عمومآ اظهارنامه قبل از طرح دعوی اصلی استفاده میشود.نکته: دادگاه صالح برای ارسال اظهارنامه دا
به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا ، استرداد جهیزیه توسط زن بعد از طلاق با روش هایی امکان پذیر شده است که یکی از این روش ها ، تنظیم اظهارنامه برای استرداد جهیزیه ، قبل از مراجعه به دادگاه و تنظیم دادخواست استرداد جهیزیه است . بنابراین ، زن می تواند با تنظیم نمونه اظهارنامه استرداد جهیزیه و ارائه آن به طرف مقابل ، درخواست کند تا جهیزیه اش را به وی بر گرداند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد متن اظهارنامه پس گرفتن جهاز بر روی لینک زیر ک
یکی از جمله بخش هایی که مدیران کسب و کار های مختلف می بایست به آن اهمیت بسیار زیادی دهند بخش مالیات کسب و کار آنها می باشد. برای هر حوزه کاری مالیات به خصوصی در نظر گرفته می شود که مدیران این کسب و کار ها را ملزم به تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی می نماید. برخی از این دست از مدیران توانایی تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی خود را دارند این در حالی است که بسیاری از این دست مدیران به دلیل عدم دانش کافی و یا نداشتن فرصت لازمه برای جمع آوری مدارک، ته
1- اظهارنامه ثبت برند 2- نسخه اصلی یا رونوشت گواهی شده وکالتنامه ، در صورتی که تقاضا توسط نماینده قانونی به عمل آید.
3- ارائه ده نمونه از علامت به صورت گرافیکی که با علامت الصاق شده روی
اظهارنامه یکسان بوده و ابعاد آن حداکثر 10 در 10 سانتی متر باشد.اگر ارائه
علامت به صورت گرافیکی نباشد ده نمونه از کپی یا تصویر علامت حداکثر در
همین ابعاد و به نحوی که مرجع ثبت مناسب تشخیص دهد،ارائه خواهد شد.
درخواست کننده باید بر روی هر اظهارنامه یک نمونه از علام
مدارک لازم برای ثبت نام تجاری یا برند تن ماهی شامل موارد ذیل است : 1- اظهارنامه ثبت برند 2- نسخه اصلی یا رونوشت گواهی شده وکالتنامه ، در صورتی که تقاضا توسط نماینده قانونی به عمل آید.
3- ارائه ده نمونه از علامت به صورت گرافیکی که با علامت الصاق شده روی
اظهارنامه یکسان بوده و ابعاد آن حداکثر 10 در 10 سانتی متر باشد.اگر ارائه
علامت به صورت گرافیکی نباشد ده نمونه از کپی یا تصویر علامت حداکثر در
همین ابعاد و به نحوی که مرجع ثبت مناسب تشخیص دهد،ارائه
با شروع سال 98 برگ جدیدی در دفتر مالیات کسب و
کار ها با نام اظهارنامه 98 باز شده است که بسیاری از کسب و کارها را ملزم می
نماید تا در طی سال 98 نسبت به تکمیل و ارسال اظهارنامه
98  مربوط به هر فصل خود اقدام نمایند. مدیران کسب و
کارها و همچنین کارفرمایانی که به هر نحو مشمول مالیات می شوند لازم است تا در مدت
زمان های تعیین شده نسبت به تکمیل و ارسال اظهارنامه 98 خود اقدامات لازم را انجام
دهند به این صورت شما این امکان را خواهید داشت تا از جریمه های در نظر گ
((....مشاوره و خدمات مالیاتی ....))((.... کارشناسی مالی ...))،، ..... با سلام و عرض ادباحتراماً اینجانب هاشم صفاربهاری ، عضو انجمن صنفی کارفرمایی حسابداری و حسابرسی خراسان رضوی(عضویت 85001) ،افتخار ارائه خدمات در زمینه امور مالی و مالیاتی ،خدمات مالیات بر ارثتنظیم اظهارنامه مالیاتی ،تنظیم دفاتر قانونی ،تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده ،تنظیم و ارائه گزارشات فصلی ،تنظیم لیست حقوق ادارات بیمه و مالیات ،تنظیم لوایح مربوطه در کمسیون های مالیاتیو دف
جزوه آموزشی اظهارنامه مالیاتی 1398
با سلام و احترام به دانشجویان و همکاران عزیز از انجایی که در دانشگاه با نحوه ارسال و توضیحات اظهارنامه اشنا نمیشویم و یکی از اساس ترین و پرکاربردترین ابزار یک حسابرس حرفه ای می باشد این جزوه رو بصورت دست نویس و تایپی بصورت pdf در تعداد 23 صفحه براتون اماده کردم تا نهایت ...
دریافت فایل
با توجه به اهمیت برند، امروزه تجار حساسیت زیادی نسبت به ثبت آن نشان می دهند . حمایت قانونی و جدی از علامت تجاری ، در پرتو ثبت ، باعث می شود که صاحبان مارک ها و تولیدکنندگان ، امیدوار به توسعه صلح آمیز فعالیت اقتصادی خود شده، مطمئن گردند که سرمایه گذاری تولیدی به سوددهی خواهد رسید و بدون هیچ نگرانی و ترس از دست دادن سرمایه یا عدم تحصیل درآمد لازم ، به فعالیت های اقتصادی خود ادامه دهند.
متقاضیان محترمی که قصد دارند برای ثبت برند در اصفهان اقدام
شرکت در مزایدات و مناقصات

شرکت در مزایدات و مناقصات
شرکت در مزایدات و مناقصات نیازمند کد اقتصادی نیز می باشد. کد اقتصادی در واقع شناسه ای است دوازده رقمی که پس از ثبت شرکت و تشکیل پرونده توسط سازمان امور مالیاتی به اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی تعلق می گیرد.
موارد کاربرد کد اقتصادی چیست؟
برخی از صاحبان سهام در مزایدات و مناقصات شرکت می کنند و این امر مستلزم دریافت کد اقتصادی از مجموعه ی ثبت پایتخت می باشد.همچنین برای اخذ گواهی ارزش افزو
با پایان یافتن سال 97 بسیاری از کسب و کار
هایی که در حال حاضر در ایران مشغول به فعالیت هستند هنوز نتوانسته اند تا نسبت به
تکمیل و ارسال اظهارنامه
97  خود اقدامات لازم را انجام دهند.
این دسته از کسب و کارها به دلایل مختلف که مهم ترین آن عدم تکمیل مدارک مورد نیاز
تا پایان سال 97 می باشد نتوانستند نسبت به این کار اقدام نمایند. از این رو دولت
در سال 98 نیز مدتی را برای آنان در نظر گرفته است که می توانند با استفاده از این
موقعیت نسبت به تکمیل و ارسال اظها
راهنمای جامع و کاربردی ثبت اظهارنامه مالیاتی الکترونیک اشخاص حقوقی
ثبت اظهارنامه کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی مشمولان قانون مالیات مستقیم و مالیات ارزش افزوده، طیق قانون و روش مصوب، الزامی است و اکنون ثبت اظهارنامه الکترونیک شرکت ها و موسسات در سامانه سازمان امور  مالیاتی، به صورت اینترنتی انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری به ادارات کل سازمان امور مالیاتی در سراسر کشور نیست. انجام فرآیند ثبت، به صورت اینترنتی و با داشتن کد کاربری و ر
 در فرانسه کسب حق مالکیت علائم تجاری و مارک های بازرگانی و تولیدی و خدماتی، همانند کشور ایران اصولاَ از طریق ثبت کردن علامت امکان پذیر است. درواقع، یکی از آثار حقوقی علامتی که به ثبت می رسد ایجاد حق مالکیت نسبت به مارک یا علامت مزبور و استفاده انحصاری مالک علامت از آن است و مالک حق انتقال تمام یا قسمتی از حقوق ناشی از مالکیت علامت خود را نیز خواهد داشت و علیه متجاوزان به حقوق مالکیت مارک ، حق مراجعه به مراجع قضایی را دارد. برای ثبت یک مارک تج
آشنایی با تفاوت عشق زن و مرد به زوجین کمک می‌کند تا با مشکلات کمتری مواجه شوند و با آگاهی نسبت به این مسئله بتوانند بسیاری از اختلافات و سوء تفاهمات بین خود را حل کنند. بسیاری از زوجین در جلسات مشاوره خانواده به علت عدم آشنایی با تفاوت‌های میان بیان و بروز عشق در خود و همسرشان احساس ناامیدی کرده و تصور می‌کنند فرد مقابل دیگر عاشق آن‌ها نیست. در صورتی که اگر با این تفاوت‌ها آشنا شوید روابط عاطفی‌تان بهتر از قبل شده و ارتباطی صمیمی با همسرت
1- اظهارنامه ثبت علامت تجاری 2- نسخه اصلی یا رونوشت گواهی شده وکالتنامه ، در صورتی که تقاضا توسط نماینده قانونی به عمل آید.3- ارائه ده نمونه از علامت به صورت گرافیکی که با علامت الصاق شده روی اظهارنامه یکسان بوده و ابعاد آن حداکثر 10 در 10 سانتی متر باشد.اگر ارائه علامت به صورت گرافیکی نباشد ده نمونه از کپی یا تصویر علامت حداکثر در همین ابعاد و به نحوی که مرجع ثبت مناسب تشخیص دهد،ارائه خواهد شد.درخواست کننده باید بر روی هر اظهارنامه یک نمونه از ع
- شرایط⬇️
✍️مطابق ماده 522 قانون آیین دادرسی مدنی، طلبکار می تواند علاوه بر دریافت اصل طلب خود، بابت تأخیر بدهکار در پرداخت بدهی، از وی خسارت تأخیر تأدیه (دیرکرد) بگیرد. اما برای این کار چند شرط وجود دارد:
طلب از نوع وجه رایج (پول) باشد. پس برای مثال، بابت مواد شیمیایی، محصولات صنعتی، مواد غذایی و ... نمی توان دیرکرد گرفت. طلبکار از بدهکار درخواست نموده باشد که طلب وی را بدهد. بهترین راه برای این کار، ارسال اظهارنامه است. همچنین تقدیم دادخواست
به عملیات برگشت مازاد (مالیات مطالبه شده و پرداخت شده) از سوی حوزه مالیاتی استرداد گفته می شود. البته کلمه استرداد معنای ادبی خاص خود را دارد ولی در این کتاب و در حسابداری مالیاتی نام عملیات خاصی است . بطور خلاصه سخت ترین بخش مالیاتی استرداد است چون نیاز به رعایت پارامترهای بسیار ظریف از طرف مودیان می باشد.✔️اظهارنامه یک دفترچه الکترونیکی یا کاغذی است که کارنامه عملکرد مالی یکساله یک شخص و موسسه در داخل آن گردآوری می شود. این دفترچه فرمت خ
همانطور که میدانید حسابداری لازمه شروع هر فعالیت اقتصادی میباشد و آموزش اصول حسابداری نیز در پیشرفت کسب و کار شما اهمیت بسزایی دارند حسابدارن با آشنایی با روش هاس حسابداری و مالیاتی میتوان در پیشرفت کسب و کارتان به شما کمک نمایند. حتما برای اینکه در کسب وکار خود بخواهید به موفقیت برسید باید دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار را بگذارنید در ادامه مطلب بیشتر در زمینه اظهارنامه مالیاتی و نقش حسابدار در کمک کردن به شما در این خصوص توضیح خواهی
شرکت سهامی خاص ، شرکتی است که مؤسسین آن وظیفه تأمین سرمایه مورد نیاز شرکت را دارند و سرمایه به قطعات سهام تقسیم می شود .در شرکت های سهامی هر یک از صاحبان سهام به میزان سهامی که در اختیار دارند مسئول تعهدات شرکت هستند .شرکت سهامی خاص نمی تواند سهام خود را مانند شرکت سهامی عام توسط بانک عرضه کند و یا به صورت پذیره نویسی یا به فروش رساندن از آن بهره ببرد .
سرمایه حداقلی لازم برای تشکیل شرکت سهامی خاص 100 هزار تومان می باشد .تشکیل مجمع عمومی موسس در
رتبه بندی
رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است.به عبارتی دیگر ، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری ، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها ، تجربه ی کاری و توان مالی) است که طبق ضوابط و آیین نامه هایی که توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی نهاد ریاست جمهوری مصوب می شود انجام می گیرد.
رتبه بندی در واقع نوعی معیار تشخیص اندازه گیری و مقیاس گذاری برای تضمین کیفیت و صلاحیت کار شرکتها است
مدارک عمومی
 مالیات یکی از راههای کسب درآمد دولت و حکومت ها برای نگهداری و مدیریت کشور میباشد.ارتباط متقابل مردم و دولت به وسیله مالیات، یکی ازنشانه های دموکراسی به حساب میاید. امروزه دولت برای آنکه بتواند سهولت پرداخت در زمینه مالیات را برای مودیان فراهم کند روش اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی را در نظر گرفته که مودیان محترم میتوانند به راحتی مالیات خود را پرداخت نمایند. ولی رعایت این نکته ضروری است که تنظیم اظهارنامه مالیاتی توسط یک کارشناس خبره حسا
ثبت شرکت در مناطق آزاد مزایا و تفاوت های خاص خودش را نسبت به سایر مناطق دارد . در این مقاله می خواهیم ابتدا منطقه آزاد را برای شما تعریف کنیم .
در تعریف منطقه آزاد ابتدا باید اشاره کنیم که تجارت به هر شکلی در شرایط عادی ملزم به تبعیت از برخی قوانین مانند قوانین مالیاتی می‌باشد، اما در برخی منطقه‌های حراست شده بندری یا غیر‌بندری برای تشویق فعالیت های اقتصادی، رشد جذب سرمایه‌گذاری خارجی،‌ تسریع روند صادرات و واردات تفاوت‌هایی در قوانین تج
یکی از مواردی که اکثر زبان آموزها رو گیج میکنه تفاوت سه تا فعل مهم see ،
look و watch در زبان انگلیسی هست. این سه تا فعل میتونن به معنای دیدن ، نگاه کردن و تماشا کردن استفاده شن ولی طبق معمول یه سری استثنا و تفاوت تو کاربردشون وجود داره که تو این مطلب با هم یاد میگیریم.
برای مشاهده ادامه مطلب تفاوت see و look و watch در زبان انگلیسی کلیک کنید.
ثبت شرکت در تهران

هلدینگ ملاصدرا با داشتن 20 شعبه در سرتاسر ایران و مرکزیت شعب در تهران آماده انجام امور ثبتی  و حقوقی شما به صورت ارسال کارشناس و جضور در محل و یا از طریق راه دور می باشد

اگر مدارک ثبتی شرکت مفقود شد چه باید کرد؟

در صورت از بین رفتن و یا مفقود شدن مدارک ثبتی شرکت ، می توان برای اخذ المثنی مدارک ثبتی از طریق اداره ثبت شرکت ها اقدام نمود.

نحوه ی درخواست اخذ المثنی مدارک ثبتی شرکت بدین گونه است که : وکیل رسمی دادگستری به همر
زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت‌های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید و جایی برای رویا پردازی نیست.
شناخت درست از تفاوت‌ها و شباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک می کند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج بیشتر به شباهت هایشان اهمیت بدهید، زیرا توجه به تفاوتها، به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج، موج
توضیحات: تفاوت وبلاگ و طراحی سایت

تفاوت اصلی بین وبلاگ و وب سایت این است که وبلاگ برای وب سایت ها ایجاد می شود و وب سایت ها مکانی هستند که وبلاگ ها در آن نوشته می شوند.
وبلاگ ها مجلاتی آنلاین برای استفاده ی عموم می باشند. تفاوت بیشتر این دو را در مطلب زیر مطالعه نمایید

ادامه مطلب
1- تغییر در مالکیت ثبت علامت تجاری یا علامت فردی و جمعی یا حق مالکیت ناشی از تسلیم اظهارنامه مربوط ، اصولاَ امکان پذیر است و به درخواست کتبی هر ذینفع ، از اداره مالکیت صنعتی انجام خواهد شد و به ثبت خواهد رسید.2- تغییر در مالکیت ثبت علامت فردی یا جمعی در صورتی که در مواردی مانند ماهیت ، مبدا ، مراحل ساخت ، خصوصیات یا تناسب با هدف کالاها یا خدمات ، سبب گمراهی یا فریب عمومی می شود، معتبر نیست.3- تغییرات مربوط به علامت تجاری و طبقه کالا ، باید به هزین
ثبت برند ، مراحل ثبت برند
برند یک نام تجاری،علامت یا نشانی است که برای شناسایی کالاها یا خدمات فروشنده و متمایز کردن این کالا ها یا خدمات رقبا به کار می رود. در واقع برند اسم یا عنوانی است که معرفی کننده شخص حقیقی یا حقوقی می باشد و سبب شناسایی فروشنده یا سازنده می گردد.شرکت هایی که دارای برند هستند، می توانند محصولاتشان را از سایر محصولات متمایز سازند و از طریق برند محصول خود،برای گسترش معروفیت و کسب درآمد بیشتر اقدام نمایند.ثبت برند به موج
سخت نگیریم. با خودمان و دیگران دوست و رفیق باشیم و بدانیم «تفاوت‌ها ارزشمند هستند». زیباییِ دنیا به تفاوت‌هاست.
یکی قدبلند و یکی کوتاه، یکی چاق و یکی لاغر، یکی سبزه و یکی سفید. این تفاوت‌هاست که زیبایی ایجاد می‌کند. اگر تاریکی نباشد، روشنایی معنا پیدا نمی‌کند. اگر زرد نباشد قرمز معنا پیدا نمی‌کند. نخواهیم که همه مثل هم بشویم.
نخواهیم همه از یک راه برویم یا مثلِ هم بپوشیم یا مثل هم بخوریم یا مثل هم فکر کنیم.
خلق تفاوتها حکمتی دارد
تفاوت‌ها
در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد دلایل تفاوت قیمت فرش دستباف بپردازیم اگر شما هم تمایل دارید تا در این خصوص اطلاعاتی بدست آورید همراه ما باشید.عوامل متعددی در تفاوت قیمت فرش دستباف موثر هستند که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد. به طور کلی کسانی که در زمینه خرید و فروش فرش های دستباف تخصص دارند هنگامی که می خواهند در مورد قیمت یک فرش نظر بدهند و یا دو فرش را از نظر ارزش با هم مقایسه کنند به عوامل دخیل در تفاوت قیمت فرش ها
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
ما (من و تو)یک شباهت داریم و یک تفاوت !!!
دیوانه دهانش را طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج را انتخاب کرده ام ولی تو انتخاب شده ای و سهمی در انتخاب خویش نداشتی، این تفاوت ماست .
دیوانه گفت :بگذار چیزی را به تو بگویم .گفتم :می شنوم .گفت :بهتر است که بفهمی !!
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت م
یک روز که به دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت من
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت

تاسیس شرکت
شما برای تاسیس شرکت در هر نوعی که باید مدارکی را تحویل دهید تا شرکت شما به ثبت برسد. در واقع باید بدانید هر فردی که تصمیم به تاسیس شرکت می گیرد باید مدارک مورد نیاز برای تاسیس آن شرکت مورد نظر خود را ارائه دهد تا با ثبت شرکت او موافقت کنند. شرکت های تجاری با یکدیگر تفاوت دارند و به همین دلیل مدارکی را هم که باید هر یک از آنها تحویل اداره ثبت دهند با دیگر مدارک تفاوت باشد. برای اینکه با تاسیس شرکت و مدارکی که باید تحویل دهند آشنایی بی
الف) در موقع تاسیس، سرمایه شرکت های شرکت سهامی خاص نباید از یک میلیون ریال کمتر باشد. سهامداران، باید کلیه سهام شرکت را تعهد نموده و گواهی بانک مبنی بر تادیه قسمت نقدی آن که نباید کمتر از سی و پنج درصد کل سرمایه باشد را به مرجع مربوطه تسلیم نمایند. استفاده از وجوه تادیه شده به نام شرکت شرکت سهامی در شرف تاسیس ممکن نیست مگر پس از به ثبت رساندن شرکت یا عدم ثبت شرکت پس از مهلت مقرر . ب) شرکت های سهامی خاص، نمی توانند سهام خود را برای پذیره نویسی یا
تفاوت پنجره pvc با یو پی وی سی:در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc می پردازیم. همان طور که می دانید صنعت درب و پنجره سازی هر روزه در حال پیشرفت است. پنجره یو پی وی سی از آخرین مدل های پنجره دو جداره است. قبل از upvc پنجره های pvc مورد استقبال بودند. در واقع یو پی وی سی نسخه پیشرفته تری از پی وی سی است.

ادامه مطلب
اصل و پایه آغاز هر کار یا این که ساخت , گزینش مارک و ثبت آن برای دوری از نسخه برداری برداری سایرین و سوء استعمال اشخاص میباشد . در صورت ثبت نشانه تجاری در صنف خویش می‌توانید انحصار را در اختیار خویش گرفته و اذن به کارگیری و اسکن برداری را از رقبای خویش بگیرید . به همبن برهان , امروزه نام و نماد تجاری از اهمیت خاصی برخوردار گشته و تاجران آلرژی متعددی نسبت به انتخاب نشانه تجاری و ثبت آن نشان می دهند .
ثبت مارک در تمای فن های شغل ها متفاوت با کالاها
قابل توجه کلیه مسافرین گرامی و متقاضیان ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافری
به دلیل انجام عملیات بروزرسانی در سامانه "اظهارنامه گمرکی (تلفن همراه) در حال حاضر  ثبت تلفن همراه مسافری امکان پذیر نمی باشد.
به محض اتمام بروزرسانی مراتب طی اطلاعیه تکمیلی از همین طریق اطلاع رسانی می گردد.
مراحل ثبت برند در ایران
وقتی می‌خواهید برند خود را ثبت کنید باید مطمئن شوید که قبلا این برند به ثبت نرسیده باشد. استعلام برند این امکان را به شما می‌دهد که ببینید برند مورد نظر شما قبلا ثبت شده است یا خیر. در صورتی که این برند قبلا ثبت شده باشد، شما نمی‌توانید آن را ثبت کنید و درخواست ثبت برند شما رد می‌شود. سامانه استعلام ثبت برند در مرکز مالکیت معنوی، برندهای ثبت‌شده را به شما نشان خواهد داد.
مرکز مالکیت معنوی اداره‌ای‌ست که فعالیت‌ها
وظایف کارشناس مجازی گمرک چیست ؟
در سال 1393 پس از راه اندازی ای پی ال(EPL) توسط گمرک ،سیستمی ایجاد شده است که بعد از کوتاژ و ارسال اطلاعات اظهارنامه گمرکی و تعیین مسیر ، اگر محموله در مسیر قرمز باشد ، سیستم  خود به صورت اتوماتیک یک کارشناس را در یکی از گمرکهای  کشور به عنوان کارشناس گمرک ناشناخته برای بررسی  و
ادامه مطلب
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
پرورش و فروش کرم میل ورم بصورت زنده و خشک شده | کرم میل ورم و سوپر ورم (پرورش/استفاده)
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
تفاوت هایی بین میلورم و سوپرورم وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره میکنیم.
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم متفاوت بوده و بسته به نیاز حیوانات خانگی شما انتخاب خواهند شد. ( بدلیل اهمیت ارزش غذایی بصورت مفصل در آینده مورد آنالیز و مقایسه قرار خواهیم داد )
ثبت سفارش فقط ارسال پیامک : ۱۸۲
مراحل ثبت برند در ایران
وقتی می‌خواهید برند خود را ثبت کنید باید مطمئن شوید که قبلا این برند به ثبت نرسیده باشد. استعلام برند این امکان را به شما می‌دهد که ببینید برند مورد نظر شما قبلا ثبت شده است یا خیر. در صورتی که این برند قبلا ثبت شده باشد، شما نمی‌توانید آن را ثبت کنید و درخواست ثبت برند شما رد می‌شود. سامانه استعلام ثبت برند در مرکز مالکیت معنوی، برندهای ثبت‌شده را به شما نشان خواهد داد.
مرکز مالکیت معنوی اداره‌ای‌ست که فعالیت‌ها
نمونه اظهارنامه تعیین داور مرضی الطرفین؛
مخاطب محترم: جناب آقای/ سرکار خانم …..
با سلام و احترام
موضوع اظهارنامه: به شرح مندرج در متن زیر
مراتب زیر به جنابعالی ابلاغ می گردد:
۱- از آنجا که تا کنون در اجرای ماده … قرارداد شماره….مورخ……  برای پرداخت هزینه های … که از جمله مشتمل بر کارمزد اینحانب می باشد اقدام ننموده و به ابلاغیه های مربوط به انجام تعهدات خود تیز توجه نکرده و در جهت حل اختلاف به اینجانب، مراجعه نداشته اید اینجانب قصد دارم مرا
 در این پست به برخی از مدارک ثبت شرکت سهامی خاص اشاره می کنیم. شما دوستان عزیز می توانید باقی مطالب را از وب سایت اصلی دنبال کنید. 
1- اظهارنامه شرکت سهامی خاص که توسط اداره ثبت شرکت ها به صورت فرم چاپ شده است. 2 نسخه2- اساسنامه شرکت سهامی خاص که توسط مؤسسین تهیه می شود. 2 جلد3- صورت جلسه مجمع عمومی مؤسسین. 2 برگ4- صورت جلسه هیأت مدیره با امضای مدیران منتخب. 2 نسخه

ادامه مطلب در https://kararegister.com

عمری که بی عشق بگذرد، بیهوده گذشته است. نپرس که آیا باید در عشق الهی باشم یا عشق مجازی، عشق زمینی یا عشق آسمانی، یا عشق جسمانی؟ از تفاوت‌ها تفاوت می‌زاید. حال آنکه به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی، در آتشش، یا بیرونش هستی، در حسرتش.
#ملت عشق

تفاوت روحیەی فرد ذهن آگاه با فرد معمولی
تفاوت روحیە افراد ذهن آگاه با فرد معمولی در ۷ عنصر اساسی است. حقیقت اگر بخواهیم تفاوت
روحیەی فرد ذهن‌آگاه با فرد معمولی را مشخص کنیم باید هفت عنصر کلیدی ذهن آگاهی را از قبل بشناسیم
تا بتوانیم نسبت به ذهن‌آگاه بودن یک فرد یا معمولی بودن او اظهار نظر کنیم. شما می توانید با استفاده
از این ۷ عنصر و همچنین راهکارهای شاد زیستن و داشتن آرامش درونی در زندگی نیز ذهنی آگاه داشته باشید
تا نسبت به اتفاق های پی
-چپ یا راست؟+چپچوب شوری که تو دست چپ و پشت سرش قایم کرده بود رو سمتم دراز کرد و گفت آخه چرا همش اونی که توش بیشتره مال تو میشه؟؟!بسته چوب شور رو گرفتم و نگاه کردم. کاملا پرِ پر بود! چون از نظر حجم شبیه هیچکدوم از چوب شورهایی که اینهمه سال خوردیم نبود تصمیم گرفتیم هر کدوم مال خودمون رو بشماریم تا ببینیم چقدر تفاوت دارن!احتمالا دو تا یکی شده بود.چهل و دو، بیست و پنج به نفع من:)))بهش میگن شانس. از نوع خوب و بدش وجود داره. چیزی که نصیبت میشه بدون اینکه
توضیحات فایل
دانلود سوالات و جزوه ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه کامل و سوالات دوره ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی با فرمت پی دی اف و ورد جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی می باشد که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد
اگر می‌خواهید بفهمید کسی را دوست دارید، یا عاشق‌اش هستید، به ۹ تفاوت عشق و دوست داشتن نگاهی بیندازید:۹ تفاوت عشق و دوست داشتن
۱. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، قلب‌تان تندتر می‌تپد، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، فقط خوش‌حال می‌شوید.
۲. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، زمستان مثل بهار می‌شود، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، زمستان فقط یک زمستان زیبا می‌شود.

ادامه مطلب
یه بار یه جمله قشنگ شنیدم از یکی:
وقتی بارون میباره،
همه پرنده ها دنبال یه سرپناهن؛
ولی عقاب برای خیس نشدن بالا تر از ابر ها پرواز میکنه...
پس شاید،

این دیدگاه آدماس که تفاوت هارو خلق میکنه.
شاید برای موفق شدن باید دیدگاهتونو تغیر بدین*
اگر تا به حال با برنامه های ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird را در تلفن هوشمند خود تنظیم کرده باشید، حتما در تنظیمات مجبور به انتخاب بین POP و IMAP هستید. در این مقاله ، نوین هاست نحوه کار POP و IMAP و تفاوت بین آنها را توضیح خواهد داد. این امر به شما امکان می دهد بهترین مورد را انتخاب کنید. با ما همراه باشید!

سرور مجازی , سرور مجازی ایران , هاست وردپرس
ادامه مطلب
تفاوت فکری من و بنیامین درباره مقوله ازدواج  اینه که من میگم عشقم تمام تلاشم رو برای خوشبختی مون میکنم اگر نشد خودمون عذاب نمیدیم.
خب بنیامین میگه خشن میشه و میگه نههه,  هیچ وقت جدا نمی شیم,  آبرومون میره و ما تو آیینمون طلاق نفرین شدس,و طلاق نداریم...
تفاوت سیاره و ستاره
تفاوت سیاره و ستاره : شاید برای شما نیز جای سوال باشد که ستاره و سیاره چه تفاوت هایی باهم دارند و دلیل اینکه گاهی اوقات به آسمان نگاه می کنیم و برخی از سیارات 
نظیر مشتری و اورانوس را نیز در میان ستاره ها مشاهده می کنیم، چه می باشد؟ اگر سیارات نیز مانند ستارگان از خود نور منتشر می کنند پس چه تفاوتی میان آن ها وجود 
دارد؟!

ادامه مطلب
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
//قابل اجرا در تمامی گوشی های اندروید///وکیل شما نمی خواهد این آگهی را بخوانید!!!مرجع کامل نمونه نامه های حقوقی شامل:دادخواست، شکوائیه، اعتراض، درخواست، اظهارنامه و...این
برنامه به منظور کاهش هزینه ها و برطرف کردن نیازهای مراجعین به دادسراها و
همچنین تسهیل در روند صدور انواع عریضه طراحی و اجرا شده است.
برخی از نامه های موجود در برنامه: شکایت ، دادخواست ، اظهارنامهایجاد
مزاحمت و ممانعت از حق، کلاهبرداری، تهدید به قتل، ایجاد مزاحمت برای
بان
به نظرم  تفاوت اشعار معاصر با قدیمی،مثل تفاوت چای دمی است با چای کیسه ای!تو تا به پای اشعار کهن صبر نکنی،تا مانوس نشوی و بارها با دل و جانت زمزمه اش نکنی،تا شب بیداری نکشی با آن، تا زانوی غم بغل نکنی و به پهنای صورت اشک نریزی،نمی توانی از خواندن غزل حافظ و یا سعدی لذت کافی ببری.باید صبر کنی تا دم بکشد! اما اشعار معاصر نه، می توانی در هر حالتی که هستی یک شعر از اینترنت پیدا کنی و بخوانی و لذت ببری و تمامش کنی و کمی هم از آرایه های ادبی اش تعریف کنی
ظرفیت واقعی پاوربانک از ظرفیت اسمی آن تفاوت دارد و همیشه کمتر است. دلیل تفاوت ظرفیت اسمی و واقعی پاور بانک چیست؟ چطور می توانیم ظرفیت واقعی پاور باک را اندازه گیری کنیم؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به این سوال ها پاسخ داده شود.

ادامه مطلب
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری را در این مقاله به بررسی علت های آن می پردازیم. دلیل تغیر دما و سرد شدن ناگهانی آب پکیج بوتان یا ایران رادیاتور و یا ایساتیس و گلدیران تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و شاید تنها جزئیات ریز و قلق ها تفاوت داشته باشند.
ادامه مطلب
تغییرات ۳گانه ای در فرایند ثبت نام کداقتصادی، به شرح ذیل بوجود آمده:
۱- انتخاب نوع فعالیت براساس کد استاندارد ISIC از مرحله پیش ثبت نام حذف و به مرحله ثبت نام(مرحله دوم) اضافه شده است.
۲- اسکن تاییدیه پستی از مرحله پیش ثبت نام حذف شده و بجای آن ثبت محل اقامتگاه قانونی بر روی نقشه در همان مرحله پیش ثبت نام اضافه شده است.
۳- از مدتی قبل، ثبت نام ارزش افزوده با ثبت نام کداقتصادی ادغام شده است و مودی باید در مرحله پیش ثبت نام وضعیت مشمولیت ارزش افزوده
برند ثبت شده چه مدت اعتبار قانونی دارد؟
بعد از ارائه ی اظهارنامه برای ثبت برند ،
برند یا علامت تجاری شما از همان تاریخ تا 10 سال اعتبار خواهد داشت.صاحب
برند میتواند با پرداخت مبلغ مشخصی این اعتبار را بصورت دوره های متوالی 10
ساله تمدید کند.اگرپس از پایان زمان اعتبار نسبت به تمدید برندتان اقدام
نکنید به شما یک ارفاق 6 ماه میشود که باید در این مدت هم هزینه ی تاخیرتان
را پرداخت کنید و هم برندتان را اعتبار ببخشید.
من امروز‌ ظهر خوشحال بودم، چون فکر می‌کردم که نماز ظهر عاشورا رو همون‌طوری قراره بخونم که هزار و سی‌صد سالِ پیش خونده شد. یعنی به جماعت، در فضای باز، توی هوای گرمِ یک شهر کویری، و زیر آفتابی که بی‌رحمانه می‌تابید و موها و پیراهن مشکیم رو داغ می‌کرد. بعدش فهمیدم که چقدر تفاوت وجود داره. اولین تفاوت رو توی همون رکعت اول فهمیدم. لب‌های من خشک نبودن.
وبلاگ و وبسایت چه تفاوت هایی دارند؟
امروزه طراحی وبسایت و ایجاد وبلاگ هر دو در دنیای وب رایج هستند. وبلاگ ها و وبسایت ها شباهت های ظاهری زیادی به هم دارند؛ به همین دلیل تشخیص و تمایز آن ها از یکدیگر نسبتا دشوار است. با این وجود هر کدام از این دو، ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند.

ادامه مطلب
ترخیص کالا یکی از مهم ترین امور در زمینه واردات وصادرات کالاست. اگر شما به عنوان یکشخص تاجر و یا صاحب یک شرکت تجاری در این زمینه فعالیت می کنید در نهایت باید کالای خود را از گمرک ترخیص کنید. در این صورت نیاز دارید یک روال اداری و معمول را در این رابطه انجام دهید. در این مقاله مراحل ترخیص کالا از گمرک را برایتان شرح می دهیم :

مراحل ترخیص کالا از گمرک 

1.  ثبت اظهار در سامانه EPL
اولین مرحله ترخیص کالا از گمرک، تکمیل اظهارنامه در سامانه EPL و
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
امروزه برداشت اشتباه در مورد تفاوت فنی هاست ابری و سرور مجازی خصوصی در صنعت هاستینگ به یک معضل جدی تبدیل شده است. اغلب افراد برداشت صحیحی در مورد تفاوت اصلی بین این دو ندارند. این امر ناشی از کمی آگاهی در مورد عوامل متمایزکننده ی این دو تکنولوژی هاستینگ است
ادامه مطلب
مهم ترین کاری که قبل از خرید سیستم سانترال باید انجام دهیم دانستن انواع و تفاوت‌های آن است. سیستم تلفن سانترال از ملزومات شرکت‌ها و سازمان‎ها است. سیستم تلفنی سانترال انواع مختلفی دارد. سیستم‌های تلفن سانترال عادی روش کاری همانند تلفن دارند و کاملا شبیه به تلفن عادی ارتباط را برقرار می‌کنند، اما روش تبادل اطلاعات در سانترال VoIP متفاوت است. در ادامه به بررسی کامل تفاوت سیستم سانترال عادی و VoIP را می پردازیم.
ادامه مطلب
خواسته یا موضوع
تقاضای صدور ابطال سند وکالت بلاعزل به شماره……تنظیم شده در دفترخانه شماره…… به انضمام کلیه خسارات قانونی هزینه دادرسی و حق الوکاله وکیل

دلایل و منضمات
۱٫ قرارداد مشارکت ۲٫ وکالت‌نامه بلاعزل ۳٫ دادنامه فسخ ۴٫ اظهارنامه
ریاست محترم دادگاه عمومی حقوقی
احتراماً به استحضار می‌رساند:۱٫ موکل اینجانب در مورخ…… به خاطر انجام کار مشارکت و ساخت و ساز با خوانده پرونده به ایشان در خصوص نقل و انتقال سه دانگ از شش‌دانگ پلاک ثبتی …
کمی از دور نگاه کنی اختلاف من و زهرا از تفاوت شخصیتمان شکل میگیره. نیت بدی نداره. کلا محافظه کاره. کلا مخفی کاره. اون از بیخبر کربلارفتنش،اون از اطلاعات درست درباره برنامه موبایل ندادنش. اون از گزارش کار ندادنش اینم امروز که یواشکی نشسته پای کندو کردن برنامه بیخبر من که باعث کلی دعوا و کدورت شد.هرکسی یه طوریه دیگه
اگر در بازار مسکن تاکنون فعالیتی داشته اید حتما با اصطلاحاتی که نشنیده اید روبرو شده اید. آشنایی با این اصطلاحات برای انجام معاملات ملکی و یا انجام ساخت وساز می تواند بسیار به شما کمک کند. لذا برای آشنایی با اصطلاحات رایج بازار مسکن مقاله زیر را مطالعه کنید.
اظهارنامه
زمانی که افراد تقاضایی قانونی دارند و برای پیکیری آن اقدام می کنند برای انجام روال قانونی تقاضای مورد نظر توسط قانون و ماموران آن، بایستی ابتدا تقاضای شخص به صورت مکتوب تنظی
تفاوت آرتروز و دیسک
کمر درد و درد گردن
از شایع ترین عارضه هایی است که همه افراد دست کم یک بار آن را تجربه کرده
اند . اما گاهی این درد ها زندگی اشخاص را مختل می کند و مشکلات زیادی را
برای فرد ایجاد می کنند. منشا این درد ها ممکن است دیسک ها یا بیماری
آرتروز گردن باشد برای درک تفاوت آرتروز و دیسک در ادامه به توضیح این
موارد می پردازیم و روش های درمان آن ها را بررسی می کنیم.
برای مطالعه ادامه مطلب و پرسش و پاسخ توسط دکتر صمدیان ، جراح مغز و اعصاب به
بر اساس قانون ثبت اختراعات ،طرح های صنعتی و علائم تجاری شامل هر نوع
ترکیبی از رنگ ها یا خط ها با یکدیگر و هر نوع شکل 3 بعدی همراه با خط ها و رنگ ها
و یا بدون هیچ کدام آنها ،به شکلی که ترکیب یا شکل محصولی از صنایع دستی یا یک فرآورده
ی صنعتی را بتوانند تغییر داد ،طرح صنعتی نام دارند.در طرح صنعتی تنها دسترسی یافتن
به نتیجه ی فنی بدون هیچ نوع تغییری در ظاهر مشمول حمایت از این قانون نمی شود .

طرح صنعتی تا 5 سال از تاریخی که اظهارنامه ی ثبت تسلیم میشود ا
اگر در بازار مسکن تاکنون فعالیتی داشته اید حتما با اصطلاحاتی که نشنیده اید روبرو شده اید. آشنایی با این اصطلاحات برای انجام معاملات ملکی و یا انجام ساخت وساز می تواند بسیار به شما کمک کند. لذا برای آشنایی با اصطلاحات رایج بازار مسکن مقاله زیر را مطالعه کنید.
اظهارنامه
زمانی که افراد تقاضایی قانونی دارند و برای پیکیری آن اقدام می کنند برای انجام روال قانونی تقاضای مورد نظر توسط قانون و ماموران آن، بایستی ابتدا تقاضای شخص به صورت مکتوب تنظ
قابل توجه مدیران و مسئولان ؛؛؛⬅️ پنج رفتار مهم که باید در موعد قانونی انجام گردد / برخی موارد در حسابداری وجود دارد که باید در زمان و مهلت معینی که از طرف دولت و یا سازمان ها تعیین شده انجام شود . عدم انجام این امور باعث تعلق جریمه و یا عدم برخورداری از مزایا و معافیت های مقرر در قانون شود. در زیر به مهمترین از این موارد اشاره می کنیم : ۱ . ارسال لیست مالیات حقوق کارکنان / ۲ .ارسال لیست  بیمه حقوق کارکنان / ۳ .ارسال اظهار نامه مالیات بر ارزش افزو
اگر زمینه فعالیت شما در حیطه شبکه باشد یا علاقه مند به ورود در این زمینه باشید، احتمالا با کلماتی چون هاب، سوئیچ شبکه و روتر به دفعات برخورد کرده اید. شاید هم شکل ظاهری آن ها را مشاهده کرده باشید و این سؤال برای شما پیش آمده باشد که تفاوت روتر، سوییچ و هاب در چیست؟
در این مقاله قصد داریم تا مثل همیشه به زبان ساده، مفاهیم دنیای شبکه را برای شما توضیح دهیم. موضوع این مقاله تفاوت روتر ، سوییچ و هاب است و سعی می‌شود تا به بهترین و ساده ترین شکل
خیلی از دوستان توی وب سایت 120 کلیک توی موضوع موجودی های بروز و ارتقا ابهام و مشکل دارن و بخاطر همین من تصمیم گرفتم توی این مطلب کامل این دو مورد رو بررسی کنم و تفاوت های این دو موجودی رو بهتون بگم تا متوجه بشید دقیقا داستان چیه؟ حتما ادامه مطلب رو ببینید و مطالعه کنید تا به تفاوت این دو مورد پی ببرید.
ادامه مطلب
تفاوت سنکوپ با ایست قلبی چیست؟

یک متخصص قلب و
عروق گفت: سنکوپ یکی از بیماری‌های سیستم خودکار بدن است که بیمار بعد از
افتادن به زمین، سریعاً به هوش می‌آید و بدن فعالیت خود را ادامه می‌دهد.
ادامه مطلب
سلام 
یه چیز جالب و سر گرم کننده 
من نمی دونستم گوگل ارث برای کشور هایی مث آمریکا کیفیتش در حد یه تور مجازی بالاست ، برای ایران که در حد یه تصویر هوایی هست 
واقعا رک بگم دیشب ادرس خونه بنیامین رو زدم حتی کوچه شون ماشین ها پارک شده نزدیک خونه شون رو با وضوح در حد عکس ولی سه بعدی دیدم 
اصلا یه چیزی میگم یه چیزی می شنوید کافیه اون آدمک زرد رنگ رو بکشید رو صفحه تا تفاوت رو حس کنید (اون آدمک برای ایران کار نمی کنه )، یعنی انگار رفتی خارج رو دیدی ، و یه
تفاوت رسیور مدیا استار دیاموند mediastar ms-diamond z2 4k با z1 فقط در تک و دو تیونره بودن هستش و فرق دیگری با هم ندارند از نظر سخت افزاری کاملا شبیه هم و هردو جدید و به خوبی شبکه های فورکی را ساپورت میکنند.
۶۰ فریم بر ثانیه را ساپورت میکند دارای سیستم عامل اندرید است و کیفیت تصویر بسیار عالی دارد.

مراحل ترخیص کالا از گمرک بندرعباس تفاوت چندانی با سایر گمرک های کشور ندارد. در این گمرک نیز شما در اولین قدم باید مطمئن باشید که کالای مورد نظر جزء لیست کالاهای ممنوعه نباشد و سپس مراحل ترخیص محصول مورد نظر را طبق رویه ای تعیین شده انجام داده و کالای خود را آزاد کنید. 
تنظیم اظهارنامه اطلاعاتی (سامانه گمرکی EPL)
تطبیق اسناد دریافتی
چک کردن محصول با اطلاعات دریافتی
صدور پروانه ترخیص
کنترل نهایی محصول و  ارائه مجوز برای ترخیص کالا
تحویل و 
قیمت زرشک دانه اناری در ۷ اردیبهشت ۹۹  بین ۵۰ تا ۵۵ هزار تومان است. این تفاوت قیمت به علت تفاوت در کیفیت  است. قیمت زرشک دانه اناری ذکر شده برای فروش عمده می باشد.   قیمت انواع زرشک ،  قیمت زرشک اعلا قائنات، قیمت زرشک قرمز، تفاوت زرشک پفکی و دانه اناری، زرشک دانه اناری چیست، فرق زرشک پفکی و دانه اناری،  بافت دانه اناری ، قیمت زرشک خشک بیرجند 
حیوانات گوسفند و بز دو مورد از حیواناتی هستند که برای تولید شیر، گوشت و ... از آنها استفاده میشود، این دو حیوان تفاوت های زیادی باهم دارند و پرورش هر یک از آنها متفاوت است، در ادامه این نوشته به تفاوت های این دو میپردازیم.
پرورش گوسفندگوسفندان یکی از انواع گاوسانان سم دار و نشخوار کنندگان هستند که به صورت اهلی و وحشی یافت میشوند. انسان ها از گوشت، پشم، پوست و شیر این دام برای تولید محصولات خود و همچنین تهیه غذا استفاده میکنند.گوسفندان کوچک تر
با بی تفاوتی همسرم چه کنم ؟

نحوه‌ی رفتار با همسر بی‌تفاوت

آیا برای
شما هم پیش آمده که واکنش همسرتان به جملات عاشقانه‌ای که میزنید کاملا سرد
و بی‌تفاوت باشد، زمانی که تغییری در ظاهر خود ایجاد کرده‌اید، نظری ندارد
و یا اصلا متوجه آن نمی‌شود، نگاهش از نگاه‌های عاشقانه‌ی شما به سادگی
می‌گذرد و... این‌ نشانه‌ها می‌تواند ویژگی‌های یک مرد بی‌تفاوت باشد.
ادامه مطلب
حق شفعه
: وقتی چند نفر با هم شریکند هر کدام می تواند بدون رضایت دیگری سهم خود را به هر که:) می خواهد بفروشد )ماده 583ماده 583- هر یک از شرکاء می تواند بدون رضایت شرکاء دیگر سهم خود را جزئاً یا کلابه شخص ثالثی منتقل کند.دو نفر در یک زمینی شریکند یکی از آن ها سهم خود را می فروشد شریک دیگر حق دارد به سراغخریدار رفته و پول را به خریدار بدهد و سهم خریدار را بگیرد.مثال: شخص )الف( و )ب( در یک زمینی با هم شریکند مهم نیست به چه نسبتی . شخص )الف (سهم خود را در قبال ده
تفاوت مستر کارت با ویزا کارت

این دو کارت یعنی مستر کارت و ویزا کارت از نظر نرخ
سود، محدودیت های اعتبار، برنامه های پاداشی و ویزگی های سیستمی تفاوت هایی
دارند. البته بیشتر تفاوت های این دو کمپانی در ارائه خدمات متوجه کردیت
کارت ها است و در کارت های اعتباری تفاوت آنچنانی به چشم نمی خورد.

هر دوی مستر کارت و ویزا کارت دو برند مشهور کردیت
کارت در جهان هستند اگر چه خود این کمپانی ها اقدام به دور ک
اگر زمینه فعالیت شما در حیطه شبکه باشد یا علاقه مند به ورود در این زمینه باشید، احتمالا با کلماتی چون هاب، سوئیچ شبکه و روتر به دفعات برخورد کرده اید. شاید هم شکل ظاهری آن ها را مشاهده کرده باشید و این سؤال برای شما پیش آمده باشد که تفاوت روتر، سوییچ و هاب در چیست؟
در این مقاله قصد داریم تا مثل همیشه به زبان ساده، مفاهیم دنیای شبکه را برای شما توضیح دهیم. موضوع این مقاله تفاوت روتر ، سوییچ و هاب است و سعی می‌شود تا به بهترین و ساده ترین شکل
عامه پسند‌‌(pulp)‌ اولین رمانی است که متن کامل آن را به انگلیسی خواندم. همیشه از خواندن رمان‌های زبان اصلی می‌ترسیدم. داستان کوتاه می‌خواندم یا به داستان‌های سطح بندی شده اکتفا می‌کردم. البته پیش از این یک کتاب در زمینه توسعه فردی به انگلیسی خوانده بود اما بوکفسکی اولین تجربه رمان‌خوانی من بود و چه تجربه‌ای بهتر از این. مدتها فکر می‌کردم تفاوت سبک نویسنده‌ها و تفاوت‌های شخصی،طبقات اجتماعی و کلامی را که نویسنده معمولا در دیالوگ‌ها نش
ثبت شرکت تولید صنایع چوبی :وجود چوب و فرآورده های چوبی ازگذشته اهمیت اقتصادی بسیاری داشته است. چوب محصولی است ازطبیعت که به مرور زمان اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. صنایع چوب ایران نقش مهمی را در ایجاد اشتغال و تحقق اهداف برنامه توسعه ایفا می نماید، برای ایجاد کسب و کار در این زمینه شما باید در ابتدا یک شرکت دریکی از دو قالب رایج سهامی خاص و یا با مسئولیت محدود به ثبت برسانید. این نکته نیز حائز اهمیت است که پیش از ثبت شرکت تولید صنایع چوبی، دریا
در این نوشته از سری مطالب بخش آموزش پرتال دلبرانه قصد داریم به موضوع تفاوت لالیک اصل و تقلبی بپردازیم.
با توجه به اینکه امروزه مشکلی که در بیشتر اجناس با آن روبرو هستیم تشخیص تقلبی و اصلی بودن آن است.
ادکلن لالیک اصل و تقلبی نیز با هم تفاوت هایی دارند که میتواند به ما در تمیز دادن این دو کمک کند.
در ان مطلب سعی کرده ایم این موارد را بررسی نماییم.از این که ما را انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
با ما همراه باشید….
تفاوت لالیک اصل و تقلبی رو چجوری تشخی
ثبت برند در تهران چگونه است؟
در واقع ثبت برند در تهران با دیگر نقاط ایران هیچ تفاوتی ندارد و اینکه ما در این مقاله سعی نموده ایم مراحل ثبت برند و ثبت علامت تجاری در تهران را خدمت شما بزرگواران توضیح دهیم به دلیل همین نکته مهم است که اگر شما با چگونگی ثبت برند در تهران آشنا شوید، در واقع با نحوه ثبت برند در تمام آیران آشنا می شوید.
تصور نمایید که مدّت زیادی است با نام و یا نشان تجاری خاصی به فعالیت می‌ پردازید و به دلیل عملکرد خوبی که در بخش باز
شاید شما شروع به ساختن یک وبسایت ساده کرده باشید یا فقط می خواهید درک بیشتری از لغات بسیاری که اخیرا شنیدید داشته باشید.
"CSS"، "HTML" و "پی اچ پی" در اطراف اغلب و با چنین راحتی پرتاب می شوند، شما خجالت می کشید تا بپرسید منظورشان چیست.
تفاوت بین CSS، HTML و PHP
ادامه مطلب
ﺳﺴﻪ ﺍﻡ ﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻔﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﺑﺘﺮﺳﺎﻥ گفت ولنتاین نزدیکه  ﻧﻔﺴﻢ ﺑﻨﺪ ﺍﻣﺪ

‏عجیب‌ترین نوع خودبرتربینی رو بعضی متالهدا دارن.چون صرفا موسیقی‌ای که گوش می‌کنن با بقیه تفاوت داره فکر می‌کنن خودشونم خیلی تفاوت دارن و این "تفاوت" دلیل برتریه.

‏رفتم پشت‌بوم که خودکشی کنم پدرم اومد تو حیاط گفت داری چه گوهی میخوری؟ بهش گفتم من دیگه نمیتونم میخام خودمو خلاص کنم پدرم با لحن مهربونی گفت پسرم حداقل بذار اون دو تا کلیه‌ها رو بفروشیم بعد
ثبت برند در تهران چگونه است؟
در واقع ثبت برند در تهران با دیگر نقاط ایران هیچ تفاوتی ندارد و اینکه ما در این مقاله سعی نموده ایم مراحل ثبت برند و ثبت علامت تجاری در تهران را خدمت شما بزرگواران توضیح دهیم به دلیل همین نکته مهم است که اگر شما با چگونگی ثبت برند در تهران آشنا شوید، در واقع با نحوه ثبت برند در تمام آیران آشنا می شوید.

تصور نمایید که مدّت زیادی است با نام و یا نشان تجاری خاصی به فعالیت می‌ پردازید و به دلیل عملکرد خوبی که در بخش با
یک گروه تولیدی و صنعتی اقدام به استخدام یک نفر مدیرمالی (آقا) در استان تهران دارد.

نوع همکاری: تمام وقت
حداکثر سن 45 سال
دارای مدرک لیسانس یا بالاتر در رشته حسابداری
حداقل 3 سال سابقه مدیریت مالی در شرکتهای تولیدی و تسلط کامل به اصول استاندارد حسابداری و حسابرسی مالی و مالیاتی و تسلط کامل به مدیریت سیستماتیک مالی و حسابداری و حسابرسی، آشنایی به نرم افزارهای مرتبط مالی
توانایی تهیه صورتهای مالی و تهیه اظهارنامه مالیاتی
مسلط به ق

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها